Kontakty  :  O nás  :  Odkazy  :  Ankety  :  Kalendář  :  Galerie  :  Ke stažení  
 Školské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků
Královéhradeckého kraje
  Středa, 23. leden 2019 @ 00:52 CET
Přehled vzdělávacích akcí
  Školní rok   
  Obor  
  Název akce
 Číslo 
akce
 Název akce  Lektor
1-10-2-01 Košíkářství. Jarní tvoření
4. březen 2019, 13:00 - 17:00 hodin 
Karla Hátleová
pracoviště: Hradec Králové
1-10-2-02 Velikonoční tvoření
14. březen 2019, 9:00 - 13:00 hodin 
Mgr. Kamila Křížová
pracoviště: Hradec Králové
1-10-2-03 Jarní tvoření z přízí
18. březen 2019, 9:00 - 13:00 hodin 
Lenka Sýkorová
pracoviště: Hradec Králové
1-10-2-04 Písničky pro jaro a léto
21. březen 2019, 9:00 - 14:00 hodin 
Mgr. Dagmar Zemánková
pracoviště: Hradec Králové
1-10-2-05 Tkaní na ručním tkalcovském stavu
28. březen 2019, 12:30 - 17:30 hodin 
PaedDr. Jaroslava Friedlová
pracoviště: Hradec Králové
1-10-2-06 Přání a dekorace nejen ke Dni matek
25. duben 2019, 13:00 - 17:00 hodin 
Monika Weisová
pracoviště: Hradec Králové
1-10-2-07 Výtvarná dílna. Cesta do světa fantazie
25. duben 2019, 8:30 - 12:30 hodin 
Monika Weisová
pracoviště: Hradec Králové
1-10-2-08 Muzikantské putování
26. duben 2019, 9:00 - 13:30 hodin 
Mgr. Jana Fikarová
pracoviště: Hradec Králové
1-10-2-09 Jednoduché výtvarné a polytechnické činnosti
3. květen 2019, 9:00 - 15:30 hodin 
PhDr. Jana Skarlantová
pracoviště: Hradec Králové
1-10-2-10 Vlákna, nitě, textil
16. květen 2019, 13:00 - 17:00 hodin 
Mgr. Jana Matoušová
pracoviště: Hradec Králové
1-10-2-11 Malované hraní s pohádkami
21. květen 2019, 9:00 - 13:00 hodin 
Mgr. Lucie Antes
pracoviště: Hradec Králové
1-10-2-12 Muzikohraní pro děti
30. květen 2019, 9:00 - 13:00 hodin 
Bc. Ivana Nováková
pracoviště: Hradec Králové
1-10-2-13 Japonská kaligrafie
červen 2019, 9:00 - 13:00 hodin 
Eriko Špinglová Araki
pracoviště: Hradec Králové
1-10-2-14 Výtvarná dílna. Nebojme se akvarelu
3. červen 2019, 13:00 - 17:00 hodin 
Mgr. Jarmila Schubertová
pracoviště: Hradec Králové
2-10-2-01 Kreativní recyklace ve výtvarné výchově
26. únor 2019, 8:00 - 12:15 hodin 
Bc. Tereza Išová
pracoviště: Trutnov
2-10-2-02 Výtvarné techniky v praxi. Netradiční zdobení kraslic
27. březen 2019, 8:30 - 12:30 hodin 
Mgr. Jana Jedličková
pracoviště: Trutnov
2-10-2-03 Výtvarné inspirace
8. duben 2019, 8:00 - 12:00 hodin 
Mgr. Klára Stejskalová
pracoviště: Trutnov
2-10-2-04 Zentangle - kreativní kreslení
16. duben 2019, 10:00 - 14:00 hodin 
PaedDr. Hana Vavřínová
pracoviště: Trutnov
3-10-2-01 Využití hudebních nástrojů ke zklidnění a uvolnění
7. únor 2019, 9:00 - 13:00 hodin 
Mgr. Irena Podlipná
pracoviště: Rychnov nad Kněžnou
3-10-2-02 Velikonoce - jarní inspirace
8. březen 2019, 8:30 - 12:30 hodin 
Mgr. Jana Matoušová
pracoviště: Rychnov nad Kněžnou
3-10-2-03 Tvořivá výtvarná dílna
26. březen 2019, 10:00 - 14:00 hodin 
PaedDr. Hana Vavřínová
pracoviště: Rychnov nad Kněžnou
3-10-2-04 Veselé písničky pro mladší školáky
2. duben 2019, 9:00 - 13:00 hodin 
Mgr. Zdeněk Petržela
pracoviště: Rychnov nad Kněžnou
3-10-2-05 Využití různých způsobů tkaní ve výtvarných a pracovních činnostech
26. duben 2019, 8:30 - 12:00 hodin 
Petra Kuderová, DiS.
pracoviště: Rychnov nad Kněžnou
3-10-2-06 Divadlo fórum aneb Poznej brazilské divadlo
22. květen 2019, 9:00 - 16:00 hodin 
BcA. Dominik Macháček
pracoviště: Rychnov nad Kněžnou
4-10-2-01 Velikonoce pro malé
18. březen 2019, 8:30 - 12:30 hodin 
Mgr. Jana Matoušová
pracoviště: Jičín
4-10-2-02 Jarní zpěvohraní
25. březen 2019, 8:30 - 13:00 hodin 
Regina Krchňáková
pracoviště: Jičín
4-10-2-03 Keramika pro začátečníky
12. duben 2019, 8:30 - 15:00 hodin 
Svatava Volšičková
pracoviště: Jičín
4-10-2-04 Hra podle sluchu, klavírní improvizace a improvizace písňových doprovodů
13. duben 2019, 8:30 - 15:00 hodin 
Mgr. Pavel Krčmárik, dipl. um.
pracoviště: Jičín
4-10-2-05 Využití muzikoterapie ve školním prostředí - bubnovací kruhy
20. květen 2019, 8:30 - 12:30 hodin 
BcA. Ladislava Dlouhá
pracoviště: Jičín
5-10-2-01 Jednoduché jarní a velikonoční tvoření
14. březen 2019, 9:00 - 13:00 hodin 
Mgr. Lenka Janelová
pracoviště: Náchod
5-10-2-02 Praktická dílna. Strukáž - fotografie bez fotoaparátu
19. březen 2019, 9:00 - 13:00 hodin 
Mgr. Martina Horká
pracoviště: Náchod
5-10-2-03 Hudební hry aneb Když učitel nezpívá
26. březen 2019, 13:00 - 17:00 hodin 
Mgr. Vladislava Tichá
pracoviště: Náchod
5-10-2-04 Tvořivá výtvarná dílna
4. duben 2019, 9:00 - 13:00 hodin 
PaedDr. Hana Vavřínová
pracoviště: Náchod
5-10-2-05 Quilling
5. duben 2019, 9:30 - 13:30 hodin 
PaedDr. Jaroslava Friedlová
pracoviště: Náchod
5-10-2-06 Úvod do typografie a kaligrafie
8. duben 2019, 10:00 - 14:00 hodin 
Lucie Pítrová
pracoviště: Náchod
5-10-2-07 Hudba v životě dětí od 3 do 8 let
červen 2019, 9:00 - 13:00 hodin 
Bc. Ondřej Tichý
pracoviště: Náchod
5-10-2-08 Svět koláží
6. červen 2019, 13:00 - 17:00 hodin 
Mgr. Petra Muzikářová
pracoviště: Náchod

Počet přístupů na stránku vzdělávacích akcí: 3083921

Copyright (c) 2005 Školské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků KHK, všechna práva vyhrazena